Лападула със съмнения за счупен нос

Нападателят на Дженоа Джанлука Лападула е със съмнения за счупен нос след двубоя със Сасуоло (1:0) вчера. Голаджията пострада след тежък сблъсък с вратаря на гостите Андреа Консили и бе заменен в 84-ата минута на двубоя, след което бе откаран в местна болница.

Най-вероятно става дума за счупване на носа на Лападула, но повече информация ще има в близките дни.

“Лападула доста ме уплаши. Лицето му гледаше на едната страна, а носът му на другата. Но той искаше да остане на терени и ние също искахме да е там”, заяви треньорът на “Грифоните” Давиде Балардини.

Дженоа стигна до успеха в този мач с красив гол на българина Андрей Гълъбинов в 80-ата минута.