На "Бернабеу": Още един отказа на Перес, а играчите си искат Зидан

На "Бернабеу": Още един отказа на Перес, а играчите си искат Зидан

След Антонио Конте и Михаел Лаудруп е отказал предложение да поеме Реал Мадрид, съобщи АS. 54-годишният датчанин е отхвърлил офертата, тъй като не е убеден в перспективите пред отбора. Лаудруп игра за Реал в периода 1994-96 г. Конте пък вчера не се съгласи да заеме позицията, защото не смятал,  че всички в тима ще го харесат.
 
В същото време "Спорт" съобщи, че играчите настояват пред ръководството да върне на поста Зинедин Зидан, който изненадващо подаде оставка след триумфа в Шампионска лига.

Реал търси нов треньор след уволнението на Юлен Лопетеги, а временно начело на тима е Сантиаго Солари.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
1 Коментара
avatar
SexyKiska17
.10/6/2025
😍😘 Искаш ли да си намериш жена за една нощ?? Влез в 👉 17X.FUN
Харесай
Отговори (0)

Още от Футбол свят

Виж всички