Ясна е програмата по дни и часове в Първа лига до 20-ия кръг

Ясна е програмата по дни и часове в Първа лига до 20-ия кръг
СТК утвърди програмата за следващите кръгове в Първа лига. Така всички отбори от елита вече знаят датите и часовете на срещите си до 20-ия кръг.

Октомври

XIII кръг

26.10 /петък/

Черно море

-

Дунав

17.30

 

 

Левски

-

Верея

19.45

 

27.10 /събота/

Локомотив Пд

-

Витоша

12.30

 

 

Берое

-

ЦСКА – София

15.00

 

 

Ботев Вр

-

Ботев Пд

17.30

 

28.10 /неделя/

Етър

-

Славия

15.00

 

 

Септември

-

Лудогорец

17.30

 

Ноември

XІV кръг

03.11 /събота/

Дунав

-

Витоша

12.30

 

 

Локомотив Пд

-

ЦСКА – София

15.00

 

 

Септември

-

Верея

17.15

 

04.11 /неделя/

Ботев Вр

-

Черно море

12.30

 

 

Левски

-

Ботев Пд

15.00

 

 

Етър

-

Лудогорец

17.30

 

05.11/понеделник/

Берое

-

Славия

17.30

 

 

XV кръг

09.11 /петък/

ЦСКА – София

-

Витоша

17.45

 

10.11 /събота/

Ботев Пд

-

Септември

12.30

 

 

Черно море

-

Левски

15.00

 

 

Верея

-

Етър

17.15

 

11.11 /неделя/

Ботев Вр

-

Дунав

12.15

 

 

Славия

-

Локомотив Пд

14.30

 

 

Лудогорец

-

Берое

16.45

 

 

XVІ кръг

23.11 /петък/

Витоша

-

Славия

17.30

 

24.11 /събота/

Септември

-

Черно море

12.30

 

 

Дунав

-

ЦСКА – София

15.00

 

 

Локомотив Пд

-

Лудогорец

17.30

 

25.11 /неделя/

Етър

-

Ботев Пд

12.30

 

 

Берое

-

Верея

15.00

 

 

Левски

-

Ботев Вр

17.30

 

Декември

XVII кръг

30.11 /петък/

Черно море

-

Етър

17.30

 

01.12 /събота/

Верея

-

Локомотив Пд

12.30

 

 

Ботев Пд

-

Берое

15.00

 

 

Левски

-

Дунав

17.30

 

02.12 /неделя/

Ботев Вр

-

Септември

12.30

 

 

Лудогорец

-

Витоша

15.00

 

 

Славия

-

ЦСКА – София

17.30

 

 

XVIII кръг

04.12 /вторник/

Берое

-

Черно море

15.00

 

 

Локомотив Пд

-

Ботев Пд

17.30

 

05.12 /сряда/

Етър

-

Ботев Вр

15.00

 

 

Септември

-

Левски

17.30

 

06.12 /четвъртък/

Витоша

-

Верея

12.30

 

 

Дунав

-

Славия

15.00

 

 

ЦСКА – София

-

Лудогорец

17.30

 

 

 

XIX кръг

08.12 /събота/

Черно море

-

Локомотив Пд

12.30

 

 

Ботев Вр

-

Берое

15.00

 

 

Левски

-

Етър

17.30

 

09.12 /неделя/

Септември

-

Дунав

12.30

 

 

Верея

-

ЦСКА – София

15.00

 

 

Лудогорец

-

Славия

17.30

 

10.12/понеделник/

Ботев Пд

-

Витоша

17.30

 

 

XX кръг

14.12 /петък/

Славия

-

Верея

17.30

 

15.12 /събота/

Витоша

-

Черно море

12.30

 

 

Локомотив Пд

-

Ботев Вр

15.00

 

 

Берое

-

Левски

17.30

 

16.12 /неделя/

Етър

-

Септември

15.00

 

 

ЦСКА – София

-

Ботев Пд

17.30

 

17.12/понеделник/

Дунав

-

Лудогорец

17.30

 

Още от БГ Футбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти