Томаш: Футболистите да се замислят, не обичам да живуркам, явно трябва да бъда по-строг

Наставникът на Берое Александър Томаш бе разочарован след равенството 1:1 на неговия тим като гост на Дунав.

“Това бе един от най-слабите ни мачове, ако трябва да бъда откровен. На полувремето казах, че имаме съперник, който е агресивен. Пормениха досега каквото са тренирали и правили. Не можахме да вкараме вторли гол.

През второто полувреме спечелиха първа и втора топка. После ни вкараха гол. Ние сме един от отборите, с които всички се съобразяват. На хартия сме по-добрият отбор, но когато не го покажем на терена, всичко се обезсмисля. Разочарован съм.

При нас някои футболисти трябва да се замислят много повече. Крайно време е да променя отношението си. Да бъда по-строг. Когато искаме да се съревноваваме с най-големите, да бъдем водещ отбор, това за мен не е добро представяне.

Някои хора с прекалено голямо самочувствие влязоха в мача. Загубихме повече от 50% от единоборствата.

Амбицията, която треньорският екип има, може да е в тежест на някои футболисти. Не обичам да живуркам. В тренировъчния процес нямам почти нито една забележка. Когато един отбор е до стената, някои играят на 100% - както бе Етър, а днес и Дунав”, коментира афектираният Томаш.