Болоня обърна Удинезе

Болоня записа втора победа от началото на сезона в Серия "А". Футболистите на Филипо Индзаги надвиха с 2:1 Удинезе, въпреки че изоставаха в резултата в началото. Игнасио Пусето даде аванс на гостите в 32-ата минута. Аржентинският нападател овладя далечен пас и с десен външен намери мрежата. Федерико Сантандер изравни в 42-ата минута със страхотен шут от средна дистанция.

Бившият нападател на ФК Копенхаген не остави никакъв шанс на стража Симоне Скуфет, който не разбра какво се случва - 1:1. В 82-ата минута Федерико Матиело проби отдясно и намери Рикардо Орсолини в наказателното поле. Последва удар, който намери неподготвен Скуфет, и победата отиде на сметката на "рособлу".