Лопетеги: Играхме слабо

Старши треньорът Юлен Лопетеги призна, че воденият от него Реал Мадрид е играл слабо при загубата с 0:3 срещу Севиля късно снощи. Два гола за домакините реализира Андре Силва, а Висам Бен Йедер се разписа един път във вратата, пазена от Тибо Куртоа. Реал Мадрид допусна три гола през първото полувреме в Примера за първи път след 2003 година.
"Не играхме така, както искахме. Платихме си за това през първата част, когато допуснахме два бързи гола. След почивката имахме шансове, но не реализирахме голове. Може да се каже, че играхме слабо, докато Севиля се представи на много добро ниво", коментира Лопетеги пред медиите. Столичани губят за шести път в последните си седем гостувания на стадион "Рамон Санчес Писхуан" в Севиля.