Дяков: Поздравявам Ботев! Преди три дни на нас ни се случи (видео)

Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков коментира инфарктната победа на неговия тим с 3:2 при гостуването на Ботев (Пловдив).

“Преди три дни на нас ни се случи. Днес Господ ни го върна. Слабо първо полувреме, но през второто играхме добре и заслужено спечелихме. Ботев е много добър отбор. Поздравявам ги, играят много добър футбол.

На почивката си говорехме, че трябва да бъдем по-концентрирани, по-прибрани. Нищо не се е случило. Бяхме длъжни да опитаме да обърнем мача. Радващо е, че успяхме. Съдията не повлия на двубоя. Отсъждаше с еднакъв аршин. Продължаваме да си гоним целите”, коментира Дяков.

снимка: Владимир Иванов, Sportal.bg