Арда с нов успех във Втора лига

Отборът на Арда (Кърджали) записа трети пореден успех във Втора професионална лига. Играчите на Стойчо Стоев победиха Черноморец (Балчик) с 1:0 в мач от 8-ия кръг на шампионата. В герой за домакините се превърна Димитър Законов, който заби единственото попадение в сблъсъка.

Футболистите на Стойчо Стоев стигнаха до първия гол в 41-ата минута. Димитър Законов направи мощен пробив, след което с хубав удар откри резултата на стадион "Арена Арда".

През втората част двата тима не успяха да си отбележат нови попадения, а по този начин "сините" записаха четвърти успех в последните пет кръга.
Следващото препятствие за тима от Кърджали е съставът на Монтана, а Черноморец (Балчик) ще търси трите точки срещу Ботев (Гълъбово).

АРДА - ЧЕРНОМОРЕЦ 1:0