Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Краснодар изтръгна победата срещу Уфа (видео)

Краснодар си тръгна с победа 1:0 при гостуването на Уфа от третия кръг на руската Премиер лига. Единственото попадение на стадион “Нефтяник” отбеляза нападателят на гостите Вандерсон в 86-ата минута.

В добавеното време Краснодар остана с човек по-малко, след като защитникът Кристиан Рамирес получи втори жълт картон. С успеха Краснодар събра шест точки и върви на четвърто място във временното класиране, докато Уфа има четири и е шести. В следващия кръг Уфа гостува на Динамо (Москва) на 20 август, а Краснодар приема Спартак (Москва) на 18 август.

“Тежък мач, но в Уфа винаги е трудно. Знаехме, че съперникът ще се отбранява с всички сили. През второто полувреме поехме контрол над мача и успяхме да отбележим. Стартът на сезона ни не е лош. Изиграхме три мача като гости и спечелихме шест точки. Сега ще трябва да си починем и започваме да мислим за Спартак”, коментира халфът на Краснодар Юрий Газинский.