Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Венци Стефанов: Мауридeс и Десподов са добри, но в Европа не прощават червените картони

Президентът на Славия Венци Стефанов коментира пред Sportal.bg загубата, която белите допуснаха от ЦСКА-София - 1:2. "Червените" грабнаха трите точки в 91-ата минута.

“Съвсем спокойно можеше да вземем една точка, но какво да се прави? ЦСКА разполага с добри футболисти в лицето на Десподов и Мауридес. Вкараха ни гол в 91-ата минута. Момчетата се бореха, но накрая нямахме късмет. ЦСКА затова получава толкова много червени картони в Европа. Там подобни действия като на Бодуров и Лясков не се прощават. Тук им прощават. Не казвам, че Волен Чинков е повлиял на резултата, но не мога да си обясня защо не показа картони. Чака ни много работа, за да постигнем постоянство, заяви Стефанов пред Sportal.bg.