Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Чекинато и Пея ще играят за титлата в Умаг

Марко Чекинато (Италия) и Гуидо Пея (Аржентина) ще играят за титлата на турнира по тенис на червени кортове в Умаг (Хърватия) с награден фонд 501 хиляди евро. Поставеният под номер 3 Чекинато победи убедително арженитинския квалификант Марко Трунхелити с 6:2, 6:1 за 66 минути. Така полуфиналистът от "Ролан Гарос" се класира за втория си финал в кариерата си и за сезона, след като през април спечели първия си трофей във веригата на АТП в Будапеща.

25-годишният италианец, който е 27-и в световната ранглиста, очаква в решаващия мач Пея, който елиминира шестия в схемата Робин Хаазе (Холандия) с 6:3, 1:6, 6:2. 28-годишният аржентинец се стреми към първа титла в третия си финал като професионалист.