Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

Адриан Андреев отпадна във втори кръг на "Уимбълдън"

Адриан Андреев загуби във втория кръг на „Уимбълдън" при юношите. Поставеният под №7 Андреев отстъпи с 3:6, 0:6 на Джак Дрейпър от Великобритания за 61 минути игра. Адриан поведе с 3:1 в първия сет, но загуби следващите 11 гейма в мача.

Дрейпър участва и в квалификациите при мъжете, за където получи "уайлд кард", но отпадна в първия кръг от египтянина Мохамед Сафуат. Андреев елиминира в първия кръг бразилеца Матеус Алвеш с 6:3, 6:3.

По-късно днес Адриан започва участието си в турнира на двойки. Андреев и Ник Хард от Доминикана са поставени под №5 и ще започнат срещу бразилците Де Алмейда и Да Силва.

Днес Гергана Топалова също започва участието си в турнира по двойки. Топалова ще играе с Даниела Висмане от Латвия. Двете изтеглиха тежък жребий и ще срещнат №2 в схемата Макнали и Осуигуе от СА
Утре е срещата на Симон-Антони Иванов в турнира на двойки. Иванов и Титуан Дроге от Франция ще играят в първия кръг срещу американците Бърд и Майо.