Балотели пренебрегна мегаоферта от Китай

Балотели пренебрегна мегаоферта от Китай

Когато Марио Балотели си науми нещо, трудно някой може да промени решението му. Своенравният нападател е получил изключително примамлива оферта от Китай, но въпреки опитите на хора от обкръжението му да го убедят да приеме, е отговорил отрицателно.

Sky Sport Italia твърди, че на СуперМарио са били обещани 30 млн. евро на сезон. На този етап от кариерата си обаче, бившата звезда на Интер, Милан, Манчестър Сити и Ливърпул иска да остане в Европа и да има гарантирано място в националния отбор на Италия.

През миналия сезон нападателят вкара 18 гола за Ница в Лига 1 и още 6 в Лига Европа. Неговият договор изтече, но независимо от това “орлетата” ще получат 10 млн. евро от следващия клуб на Балотели.

Очаква се италианецът да премине в Олимпик Марсилия, но много сериозен интерес към него проявява и Наполи.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички