Македония не срещна трудности срещу Гибралтар (видео)

Националният отбор на Македония разби Гибралтар с 4:0 в последна среща от Група 4 на Лига D. Двубоят на стадион “Филип II” премина под пълната диктовка на западната ни съседка. Попаденията за Македония реализираха Енис Барди в 27-ата минута, Илия Несторовски на два пъти в 67-ата и 80-ата минута и Александър Трайковски в добавеното време. Така отборът на Македония завършва на първо място групата си с актив от 15 точки, следван от Армения с 10.

Домакините поведоха в 27-ата минута с хубав гол на Енис Барди, а 40 минути по-късно Илия Несторовски вкара с глава топката за втори път във врата на Гибралтар. Отново Несторовски попадна в прегръдките на своите съотборници в 80-ата минута с удар от пеналтерията, който се оказа неспасяем за стража Кафер. В добавеното време Александър Трайковски заби четвърти гол за успеха на Македония.