Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:1

Мората "блесна" с пропуск срещу Босна и Херцеговина (видео)

Нападателят на Челси Алваро Мората направи голям пропуск в приятелския мач на националния отбор на Испания с Босна и Херцеговина в неделя вечерта. “Ла Роха” спечели с 1:0 срещата в Гран Канария, а Мората не успя да уцели празната врата на босненците малко преди да бъде сменен през второто полувреме, когато резултатът все още бе 0:0. Положението не бе съвсем лесно, тъй като ситуацията се разви много бързо след удара на Марко Асенсио и спасяването на вратаря на гостите, но все пак играч от нивото на Мората трябваше да реализира попадение. Реакцията на Асенсио бе показателна.

Испания прекърши противника си с гол в 78-ата минута на 21-годишния дебютант Брайс Мендес от Селта (Виго).