Дузпа донесе обрат на Царско село в Ерден

Лидерът във Втора лига Царско село записа четвърта поредна победа. Футболистите на Никола Спасов надвиха като гости Кариана (Ерден) с 2:1. Срещата започна с натиск на гостите, но Божидар Кацаров направи два големи пропуска пред вратата на Стамен Бояджиев. Нападателят на Царско село получи две възможности в наказателното поле на домакините, но и двата пъти стреля над вратата.

В 32-ата минута Ивелин Илиев направи добър пробив по лявото крило и с удар в далечния ъгъл откри - 1:0 за Кариана. В 42-ата минута Антонио Георгиев изравни, а в 65-ата голмайсторът на Царско село Георги Минчев донесе пълен обрат. Реализаторът на гостите бе точен от дузпа, което донесе на тима му победа №12 в състезанието. Клубът от Драгалевци води със седем точки пред втория в класирането Монтана.