Левски с две победи над ЦСКА при юношите

Левски записа две победи като гост над ЦСКА в двубои от софийското градско първенство по волейбол за прекадети (момчета, родени 2005/2006 годна) и кадети (момчета, родени 2003/2004 година).

Първо по-младите волейболисти на “сините“ надиграха “червените“ с 3:0 в столичната зала “Васил Симов”. Така Левски записа трета чиста победа в шампионата, като с 9 точки и без загубен гейм оглавяват временното класиране за прекадети.

В същия кръг ВА Стойчев- Казийски надигра Славия 2017 с 3:0 гейма и също записа трета победа. С това, с 9 точки и един загубен гейм представителите на Академията са на втора позиция в класирането.

На трета позиция е Славия, чийто тим надигра ВШВН с 3:0 гейма и записа втора победа. С успех се поздрави и тимът на Люлин, който надигра Септември с 3:0 гейма и с две победи и една загуба заема четвърта позиция в таблицата.

Програма, резултати и временно класиране за прекадети вижте тук

Левски и ЦСКА играха отново, този път в шампионата на кадетите, като сините отново бяха гости в зала „Васил Симов“.

Волейболистите на Левски за кадети надиграха ЦСКА с 3:1 гейма

Левскарите отново надиграха армейците, този път с 3:1 гейма. Волейболистите на ЦСКА спечелиха първата част, но след това гостите постигнаха пълен обрат за крайното 3:1 гейма.Това бе единствения мач от първенството на кадетите таи седмица. След този успех тимът на Левски е първенец с две победи и 6 точки.

Програма, резултати  временно класиране за прекадети вижте тук.