Монако затъва все повече

Отборът на Монако продължава с крайно незадоволителното си представяне в Лига 1. Играчите на Тиери Анри загубиха с 0:2 като домакин от Гинган в мач от 19-ия кръг на френския шампионат. Бретанците стигнаха до успеха с попадения през втората част. Маркюс Тюрам откри в 68-ата минута, а седем минути по-късно Нолан Ру удвои, с което тотално съкруши домакините.

При това положение Монако остава в зоната на изпадащите с актив от 13 точки. Гинган от своя страна остава на дъното, но записа втора победа от началото на шампионата и вече е само на две точки от днешния си съперник.