Каен спря лошата серия с гол в добавеното време

Отборът на Каен спря серията си от 9 поредни мача без победа, след като надигра с 2:1 Тулуза в сблъсъка между двата тима от 18-ия кръг на Лига 1. Домакините на стадион "Мишел д'Орнано" измъкнаха трите точки с гол в добавеното време на двубоя.

Каен пръв откри резултата с красив гол на Саиф-Един Хаоуи в18-ата минута. Тогава една дълга топка бе свалена от Енцо Кривели към младока, който с прекрасен удар от близо 30 метра порази вратата за 1:0.

В 44-ата минута обаче гостите получиха дузпа в своя полза, а Макс Градел реализира 11-метровия удар за 1:1.

Истинската драма настъпи в добавеното време, когато и домакините получиха дузпа в своя полза и Файсал Фажир бе точен от бялата точка за крайното 2:1.

С тази победа Каен излезе от опасната зона и вече е на 16-ото място със 17 точки. Тулуза пък остава на 15-ата позиция с 18 точки.