Фенербахче преклони глава пред Спартак (Търнава) в мач без значение (видео)

Тимът на Спартак (Търнава) се наложи с 1:0 над гостувалия Фенербахче в мач без значение от Група “D” на Лига Европа. Турският клуб вече си бе гарантирал участие във фазата на директните елиминации, а словашкият тим нямаше шансове да продължи напред. Търнава все пак се пребори за победа на честта, а автор на единственото попадение в двубоя стана австрийският нападател Кубилай Йълмъз в 41-ата минута. Той намери от въздуха топката след центриране от ъглов удар отляво и успя да я насочи в противниковата врата.

Фенербахче зае второ място в крайното класиране в групата с 8 точки. Спартак (Търнава) е трети със 7 точки, а първото място си бе гарантирал още преди последния шести кръг от груповата фаза Динамо (Загреб). Хърватите финишират с 14 точки и без поражение. На последната четвърта позиция пък остана Андерлехт с едва 3 точки и без победа.

СПАРТАК (ТЪРНАВА) - ФЕНЕРБАХЧЕ 1:0
1:0 Йълмъз (41)