Сари: Трябваше да решим мача още през първото полувреме

Мениджърът на Челси Маурицио Сари бе доста разочарован от загубата с 1:2 от Уулвърхамптън. Това поражение отдалечи лондончани все повече от лидера в класирането Манчестър Сити, като разликата помежду им е вече 10 точки. Наставникът бе доста ядосан, че тимът му не е решил всичко в мача още през първото полувреме, когато имаше доста положения пред вратата на съперника.

“Разбира се, че сме разочаровани. Играхме добре през първото полувреме и трябваше да решим мача още тогава. Изненадващо получихме гол и след това вече не бяхме същия отбор. Трудно ми е да разбера защо. Имахме достатъчно време да спечелим мача. Не разбирам реакцията на играчите ми. Не знам дали трябваше да ни дадат дузпа. През първите 10 минути на втората част имахме пет положения за гол, така че не ми се говори за една дузпа. 55 минути играхме добре, след което изведнъж се преобразихме в съвсем друг отбор. В Италия не успях да стана шампион, след като спечелихме 91 точки през сезона, така че съм наясно, че трябва да се трупат точки, точки и точки”, заяви Сари.