Славиша Стоянович абдикира от борбата за титлата

Наставникът на Левски Славиша Стоянович бе много разочарован от представянето на неговия тим при равенството 2:2 срещу Септември. Старши треньорът определи хикса като ужасен за тима резултат, но заслужен с оглед на представянето. Специалистът е на мнение, че не е сигурен, че Левски може да се бори за титлата отсега нататък.

109 Септември - Левски

“Честитя на Септември за заслуженото равенство. Катастрофално първо полувреме за нас - без желание, без идея. През второто се събудихме, но няма как да играеш едно полувреме и да имаш успех. Не знам защо влязохме така в мача. След почивката имахме позитивен резултат, но не знаехме как да задържаме топката.  Не заслужихме победата днес. Да времето беше хладно, но това са професионални футболисти и трябва от първата минута до края на играят на пълни обороти. Не съм доволен, това е ужасен резултат за нас. Сега вече трябва да мислим за събота. Имахме шанс да се приближим към първото място, но изгубихме твърде много точки. Не знам дали можем да се борим за върха към този момент. Не сме зрели за това. Нямам спокойствие като виждам как се играе. Само с победи можем да излезем от тази ситуация. Аз съм казал какво желая относно новите договори на играчите, сега вече ръководството има думата”, каза Стоянович.