Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:3

Отборът на Христофор Хубчев показа, че може да бележи (видео)

Българският защитник на Лариса Христофор Хубчев направи добър мач срещу гостуващия Паниониос, а неговият отбор победи с 4:2 и се отдалечи от дъното на класирането. Това беше най-убедителния успех на Лариса. До момента тимът имаше само 7 отбелязани гола в 11 мача, но след като Сотирис Цилулис от Паниониос беше изгонен още в 39-ата минута, за домакините стана лесно.

Резултата откри Марко Нунич в 14-ата минута, но много бързо Йоргос Масурас изравни. С човек повече Лариса взе своето след почивката. Радомир Милосавлевич, Кенан Барган и отново Марко Нунич вкараха три гола за 10 минути, а Паниониос направи загубата си по-почетна с попадение на Фиорин Дурмишай в края.
С победата днес Лариса събра 14 точки и заема 11-о място в класирането. Паниониос е 8-и със 17 точки.

Лидер в Гърция е ПАОК с 31 точки, следван от Панатинайкос с 24 и Олимпиакос с 23.