Кариана и Спартак (Плевен) със зрелищно равенство

Кариана (Ерден) и Спартак (Плевен) завършиха наравно 3:3 в контролна среща, играна на терена с изкуствена настилка в село Ерден. Гостите откриха чрез Цветан Петров от дузпа в третата минута, отсъдена за игра с ръка на Владимир Мичев. Пет минути по-късно новото попълнение в състава на домакините Красимир Илиев засече центриране на Ивелин Илиев и изравни. Отново Илиев асистира на Николай Дичев, който се разписа с глава за 2-1 в 23-ата минута. До края на полувремето Спартак отново поведе с голове на Цветан Петров и Благовест Ленков. Карианци натиснаха след почивката и в 57-ата минута след удар на Леонел Матадос топката рикошира в тялото на Иво Върбанов и влезе в мрежата за крайното 3:3.

Кариана: Станев, Дичев, Д.Иванов, Предев, Цолов, Кр.Илиев, Мичев, Цв.Тодоров, Ив.Илиев, Игнатов, Бастунов (Начев, Г.Илиев, Николов, Матадос, Хр.Илиев, Матадос, Цв.Иванов, Ян.Иванов).

Спартак: Т. Тодоров, Ст. Иванов, Паликрушев, Върбанов, Макавеев, Бенков, Тих.Тодоров, Петров, Л.Тодоров, И.Иванов, Ленков (Ковачев, Димитров, Раденцов, Хюсенов, Александров, Димитров, Хр.Тодоров).

Съдия: Николай Малджански.