Арда надигра Хасково с 3:0 в контрола

Отборът на Арда (Кърджали) победи с 3:0 Хасково в контролна среща, играна на градския стадион в Момчилград пред повече от 1000 зрители. Резултата откри новото попълнение на Арда Петър Христов в 34-ата минута. Другите две попадения бяха дело на Ахмед Осман през второто полувреме.

Старши треньорът на Арда Стойчо Стоев пусна в игра всички футболисти, които са на лагер, с изключение на Даниел Васев, Архан Исуф и Тодор Тодоров, които имат леки травми.

Следващата контрола е на 23.01 от 11:30 часа с отбора на Димитровград.  Срещата ще се играе отново на стадиона в Момчилград.

Съставът на Арда: Караджов, Сандев, Лозев, Крумов (к), Кръстев, Бенгюзов, Плахов, Законов, Марчев, петър Христов, Венцислав Христов.