Локо Пд громи в контрола

Локомотив (Пловдив) победи с 4:0 Марица в контролна среща. Двубоят се игра на стадиона на "черно-белите" в парк "Лаута".

Първото полувреме завърши без голове, въпреки надмощието на "черно-белите". В края на първите 45 минути играчите на Локомотив стигнаха до два опасни последователни удара, спасени от Николов.

През втората част бяха направени много смени и в двата тима, като всички футболисти записани в стартовите състави влязоха в игра.

През втората част възпитаниците на старши треньора Бруно Акрапович отбелязаха четири гола между 51-ата и 66-ата минута.

Бирсент Карагарен откри резултата за "смърфовете", а Ален Ожболт покачи от дузпа на 2:0 в 60-ата минута. Парвиз Умарбаев беше точен в 64-ата минута, а дошлият на проби в Локомотив Никола Марич фиксира крайното 4:0 с попадение в 66-ата минута.