Локо (Пд) разгроми юношите си до 19 г. в учебна игра

Отборът на Локомотив (Пловдив) надигра с 8:0 юношеския си тим до 19 години в учебна игра, провела се този следобед на стадиона в пловдивския парк "Лаута". Старши треньорът Бруно Акрапович заложи на различни състави в двете полувремена, давайки възможност на всички играчи да вземат участие, пише “PlovdivDerby”.

В спаринга се включи и юношата на Манчестър Сити Вато Куате. Той игра като дафензивен полузащитник през първите 45 минути. Другите играчи на проби бяха Никола Марич, Николай Тодоров и Станислав Белчев.

Представителният тим поведе с 4:0 още преди паузата. Милош Петрович, Митко Илиев и Бирсент Карагарен дадоха солидна преднина още в началото, а до края на частта падна и четвърти гол чрез Вилим Посинкович.

През вторите 45 минути Локо добави още четири попадения. Те бяха дело на Посинкович, Анте Аралица, Момчил Цветанов и отново на Аралица.