Уотфорд не срещна затруднения в третия кръг на ФА Къп

Елитният Уотфорд не срещна затруднения с тима на Уокинг в среща от третия кръг на ФА Къп. Отборът от Висшата лига надигра съперника си с 2:0 като гост, като футболистите на Хави Гарсия отбелязаха по едно попадение в двете полувремена.

Гостите от Уотфорд излязоха напред в резултата в 13-ата минута. Точен за тима от Висшата лига бе Уил Хюз, който се възползва от добро подаване на Адам Мазина от ъглов удар. Футболистите на Уотфорд изпълниха заучен ъглов удар, при който домакините очакваха центриране в наказателното поле, но вместо това Мазина пусна подаване към свободния Хюз и той с удар от движение вкара във вратата зад Крейг Рос. В 74-ата минута Трой Дийни удвои преднината на Уотфорд, възползвайки се от добро подаване на Кен Сема.

Междувременно отборът на Престън отстъпи в домакинството си на Донкастър Роувърс с 1:3 и отпадна от надпреварата.