Гол в 30-ата секунда съживи "пчеличките" (видео)

Отборът на Райо Валекано постигна много ценна победа след 1:0 при гостуването си на Валядолид в среща от 18-ия кръг на Ла Лига. Алваро Медран донесе успеха с гол след едва 30 секунди игра. В края на двубоя Мичел пропусна дузпа. “Пчеличките” остават в зоната на изпадащите, но с равни точки със 17-ия Виляреал.
В първата минута Медран и Адриан Ембарба направиха двойно подаване в наказателното поле и юношата на Реал Мадрид насочи топката в далечния ъгъл - 0:1. В 42-ата стражът на гостите от “Вайекас” Столе Димитриевски запази резултата след страхотно спасяване с тяло при удар отблизо на Кеко. И през втората част вратарят на гостите от Мадрид се отличи с още две много важни спасявания. Кеко направи страхотен рейд, извоюва си позиция за стрелба и шутира, но беше спрян от стража. В 89-ата Димитриевски успя да отрази и дузпа след изпълнение на Мичел.