След 0:10 от Бенфика, Насионал си изля гнева върху отбора на Стивън Петков (видео)

Хеттрик на узбекистанеца Сардор Рашидов донесе на Насионал (Мадейра) убедителна победа с 4:0 над гостуващия Фейрензе в среща от 22-ия кръг на португалското първенство. Разгромният успех дойде само седмица след съкрушителната загуба с 0:10 от Бенфика.

Стивън Петков отново беше резерва, но влезе в 59-ата минута. За разлика от двубоя със Спортинг (Лисабон) преди няколко дни, този път българинът не успя да се разпише.

Водачът в класирането Порто спечели лесно с 2:0 срещу Витория (Сетубал). Ектор Ерера в 15-ата минута и Тикиньо в 65-ата бяха точни за "драконите". Ебер от гостите получи червен картон малко след почивката.

Порто води с 54 точки, следан от Бенфика с 50 и Брага с 40. Спортинг е на 4-о място с 42 точки, а Фейрензе на Стивън Петков е последен с едва 14 точки.