Антони Иванов с жълт картон при равенство на Газ Метан (видео)

Българският халф на Газ Метан Антони Иванов игра цял мач при домакинското равенство срещу Астра (Гюргево) - 1:1. Юношата на ЦСКА получи жъкт картон в 69-ата минута, малко след гола за гостите.

Насер Шамед даде аванс на Газ Метан в самия край на първото полувреме. Той се разписа с глава след центриране от левия фланг на Разван Триф. Астра обаче стигна до точката с попадение на Михай Бутеан, който се разходи в наказателното поле и отблизо прати топката в мрежата.

В класирането Газ Метан, воден от бившия треньор на ЦСКА-София Едуард Йорданеску, е на 8-о място с 29 точки. Астра, с бившия халф на Левски Нелуц Рошу, но вече без продадения на Лудогорец Пламен Илиев, е на шеста позиция.