Вход / Регистрирай се

Берое с най-доброто срещу Локо (Пд)

Берое с най-доброто срещу Локо (Пд)

Старши треньорът на Берое Александър Томаш за първи път от началото на сезона ще може да разчита на най-доброто, с което разполага. В състава след изтърпяно наказание се завръща десният бек Иван Бандаловски. При победата над Витоша (Бистрица) с 1:0 след 9 месеца отсъствие игра Георги Ангелов. Очаква се той да е титуляр и утре. 

Томаш трябва да избере кой ще отпадне от групата, като най-вероятно това ще е Милен Желев или Рубен Бригидо. В лагера на заралии се надяват, че и днешната последна тренировка преди срещата ще мине без проблеми и няма да има контузени.

Въпреки че донесе победата над Витоша, Зоран Йосипович, който замени Мартин Камбуров през втората част, ще остане пак на пейката.

"Тема Спорт"

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички