Ради Кирилов е играч на 29 кръг в Efbet лига

Дебютант в групите на Лига Европа унизи Гладбах като гост

Дебютантът в груповата фаза на Лига Европа Волфсбергер шокира Борусия Мьонхенгладбах като гост, побеждавайки го с 4:0 в двубой от група J.

Още до почивката австрийците водеха с убедителното 3:0. Всичко започна в 13-ата минута, когато Шон Вайсман засече центриране на Романо Шмид. В 31-ата Марио Лайтгеб с глава удвои аванса на своя тим след изпълнение на пряк свободен удар. Десет минути след това Рицмайер направи резултата класически, възползвайки се от грешка на противников играч и неубедителна намеса на Ян Зомер. Крайното 4:0 в полза на Волфсберг оформи Лайтгеб с втория си гол с глава в мача, но този път след центриране от корнер.

В другия двубой от групата Рома също постигна успех с 4:0 над Истанбул Башакшехир.