Тодор Неделев спечели турнир по минифутбол, Дани Кики стана №1

Ботев 2002 за трета година подред спечели футболния коледен турнир на малки вратички Refan. Тимът надигра на финала Красавците с 9:8 при дузпите, след като в редовното време двата отбора завършиха при 6:6. Топреферът на България Георги Кабаков пък ръководеше срещата. Ботев 2002 и Красавците се срещнаха и в миналогодишното издание. В отбора на победителите личаха имената на Тодор Неделев, Дани Кики и други. Изборът на състезатели не е случаен, а е сформиран от играчи, изградили се в школата на вече покойния Андрей Павлов. В шампионския състав капитан бе сина на Андрей – Николай Павлов.

Красавците пък бяха водени от Серкан Юсеин, Наско Милев също бе част от нападението и още много. В другите отбори участваха Бирсент Карагарен, Славчо Шоколаров, Свилен Щерев, Петър Атанасов, Лъчезар Балтанов и редица други. Дани Кики пък бе избран за играч на турнира. "Трета поредна година купа истинска любов и взаимоуважение", написа Дани Кики във "Фейсбук".