Гьозтепе тресна Галатасарай

Отборът на Гьозтепе засили усещането за криза в Галатасарай. Тази вечер грандът от Истанбул загуби като гост с 1:2 и не успя да се отлепи от едва шестото място, което заема във временното класиране. Нещо повече - Галатасарай е спечелил само един от последните си пет мача, като е прибавил към актива си само пет точки. Камерон Жером откри за домакините в 9-ата минута, а Ламин Гасама от Гьозтепе си отбеляза автогол в 27-ата и върна равенството. Домакините обаче бяха по-настоятелни в търсенето на победата и в крайна сметка я постигнаха с попадение на Халил Акбунар в 61-ата минута.