Монтана завърши годината във Втора лига с победа

Монтана завърши годината във Втора лига с успех с 3:1 над Кариана (Ерден). Срещата бе от 18-ия кръг на втория ешелон. Всички попадения в срещата паднаха през втората част, която предложи на феновете доста положения и емоции пред двете врати. След нулево равенство на почивката Монтана удари гостите в 49-ата минута с гол на Николай Цветков. В 61-ата минута Атанас Илиев удвои, а в последната минута на редовното време Тони Тасев направи резултата класически. Във втората минута на добавеното време Георги Георгиев отбеляза почетното попадение за Кариана.

Днешният успех изкачи Монтана в Топ 3, като пред тима е лидерът Септември (София) и вторият ЦСКА 1948. Кариана е на девета позиция, но може да се свлече с едно място при успех на Пирин (Благоевград).