Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Гранада се отпуши срещу Алавес (видео)

Отборът на Гранада прекъсна поредица от пет поредни мача без победа с домакински успех с 3:0 над Алавес в двубой от 16-ия кръг на Примера дивисион. “Червено-белите” вкараха своите голове след почивката. Въпреки че е на осма позиция в таблицата, тимът от Андалусия е само на две точки от четвъртото място.

Първата част на “Лос Карменес” предложи изравнена игра и малко голови ситуации. Най-чистото положение се откри пред Лукас Перес, който изпусна сам срещу вратаря Руи Силва.
След почивката южняците наложиха волята си и три минути след началото на втората част Карлос Фернандес отбеляза с плонж след центриране отдясно. В 58-ата Роберто Солдадо се разписа от дузпа за 2:0 след явна игра с ръка на Ману Гарсия. В 67-ата Мубарак Уакасо получи втори жълт картон след поредица от нарушения. В 77-ата Янхел Ерера се възползва от грешка в защитата и реализира с плътен удар по диагонала за 3:0.