Александър Тонев: Напълно заслужено спечелихме

Крилото на Ботев (Пловдив) Александър Тонев заяви, че тимът му заслужено е спечелил срещата с Берое (3:1). Бързият футболист отбеляза второто си попадение за клуба и бе сред най-добрите на терена. "Ще го кажа просто. Напълно заслужено спечелихме. Мисля, че видяха всички на трибуните и пред телевизорите. Първото полувреме играхме добре до гола, след което ни вкараха и ние се стъписахме. В съблекалнята на полувремето си казахме, че трябва да излезем и да спечелим. Няма какво да губим, а само може да спечелим, излязохме и го направихме. Сблъсъци в края? Нормално за едно дерби. Мисля си, че ще затвърдим доброто впечатление в последната среща, ще победим, след което ще излезем всички в почивка. Ще си починем физически, психически и се събираме в началото на годината да почнем отначало това, което направихме сега", сподели Тонев.