Нафтата помете Спартак (Варна) за едно полувреме

Отборът на Нефтохимик победи с 4:0 като гост Спартак (Варна) в мач от 18-ия кръг на Втора лига. “Шейховете” стигнаха до категоричния успех още преди почивката, когато паднаха и четирите гола във вратата на “соколите”. Иван Цачев откри още в четвъртата минута, а Атанас Ташолов удвои в 13-ата. В края на полувремето пък паднаха още два гола - Иван Колев и Ерик Почански реализираха и тотално отчаяха домакините.

През втората част нови голове на паднаха и така Нефтохимик вече е на шеста позиция с актив от 27 точки - на три от третия Монтана. Спартак (Варна) пък остава на дъното с едва десет точки и много въпросителни около оставането на тима сред професионалния ни футбол.

Спартак (Вн) – Нефтохимик 0:4 (0:4)
0:1 Иван Цачев (4)