Йордан Юруков: Трябва всички да свалим шапка на момчетата

Наставникът на ЦСКА 1948 Йордан Юруков похвали момчетата си след успеха с 3:2 над Локомотив (София). "Червените" завършиха полусезона с победа на стадиона в "Надежда".

72 Локомотив (София) - ЦСКА 1948

"Успяхме със себераздаване, знаехме какво ни чака днес. Момчетата показаха за пореден мач характер, за който трябва да има свалим всички шапка. Допускаме грешки в защита, нормално е, когато си фокусиран изцяло в атака. Мисля, че показваме доста атакуващ футбол, което е добре за зрителите. Момчетата показаха, че имат качества да носят червената фланелка, излизат от много напечени ситуации. Проблемите в Локомотив (София) не ни притесняват и не ни влияят - бяхме готови да играем и с публика, и без публика. Такива са правилата. Сега излизаме в заслужена почивка, вложихме много трудно, малко почивка и ще се готвим за пролетния полусезон", каза младият специалист.