Петричев: Реалният резултат е 2:0 за Лудогорец (видео)

Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев смята, че тимът му е заслужавал победата срещу ЦСКА-София. Босът на “орлите” е на мнение, че отборът е имал значително по-чистите положения за гол.

“За мен реалният резултат днес трябваше да е 0:2. По-чистите ситуации бяха за Лудогорец и още в 13-ата минута не беше отсъдена дузпа. Така че победата прилягаше на нашия тим, въпреки че играем на такъв цикъл. Знаете, че преди два дни кацнахме от Москва и умората не се отрази. Не бих казал, че Лудогорец е бил безличен днес. Второто полувреме имаше един господар на терена - изпуснахме чисти положения, докато противникът нямаше такива. Всеки един играч в Лудогорец е взет след доста сериозен труд на колегите от скаутския отдел и е одобрен от треньорите. Знаем, че някои чужденци се адаптират по-бързо, други по-бавно, но ние имаме търпение към всеки играч. Прекалено е рано да се правят сметки за титла, предстоят сериозни мачове. Битката продължава на всички фронтове. Имаме шансове да се класираме за следващата фаза в Европа”, каза Петричев.