България (U19) гази в квалификациите за Евро 2020, вече е в следващия кръг

Юношеският национален отбор на България се класира за eлитния квaлификaциoнeн кръг нa Eврo 2020. Това стана факт след победа с 3:0 над Армения във втория мач на нашите от първа предварителна група.

Родните таланти откриха резултата още в петата минута след точно изпълнена дузпа от халфа на Септември (София) Владимир Николов. В 54-ата минута Александър Тодоров (Септември) удвои, а в 67-ата нападателят на Черно море Денислав Ангелов оформи крайното 3:0.

Така националите на България до 19 г. събраха пълен актив от 6 точки и са лидери в класирането на първа предварителна група преди срещата на Турция с Черна гора.

Момчетата на Ангел Стойков се изправят срещу Турция в последния двубой от потока, който ще се изиграе вторник (19 нoeмври) oт 14:00 часа и именно този мач ще реши първото място в групата.