Локомотив (София) прегази Витоша в контрола (видео+галерия)

Отборът на Локомотив (София) записа лесен успех с 4:0 над Витоша (Бистрица) в контролна среща, която се игра на стадион “Летище”. Попаденията за втородивизионния тим реализираха Димитър Георгиев (13, 24), Светослав Диков (65) и Илиян Стефанов (87).

55 Витоша (Бистрица) - Локомотив (София)

Проверката започна отлично за “железничарите”. Още в 13-ата минута Педро Ферари центрира перфектно в наказателното поле към Димитър Георгиев, който се разписа от близка дистанция. В 24-ата минута Георгиев заби второто си попадение от дузпа.

През втората част Локомотив продължи да е по-силният отбор и логично играчите на Младен Додич стигнаха до нови два гола.

В 65-ата минута Светослав Диков се разписа с глава, а в края на срещата Илия Стефанов оформи крайния резултат в контролата.