Юношите на Левски с 12-а поредна победа след успех над ЦСКА-София, "червените" с първо поражение

Левски U15 победи ЦСКА-София U15 с 2:1 в мач от 12-и кръг. Срещата се игра на първи терен на базата в Панчарево. Това е 12-а поредна победа за „сините", които са убедителни лидери на върха в класирането с 11 точки пред днешния си съперник, за когото пък това бе първо поражение.

Любомир Тодоров откри за Левски в 16-ата минута от пряк свободен удар. Шест минути по-късно момчетата на Петър Карачоров удвоиха преднината си. "Сините" отнеха топката в половината на домакините, организираха бърза атака, която бе завършена успешно от капитана Виктор Василев.

Две минути преди края Кристиан Георгиев отбеляза почетно попадение.

В мач от елитната група при родените през 2003-2004 година пък  Левски победи като домакин Локомотив (София). "Сините" постигнаха обрат, след като получиха попадение в 9-ата миун. Виктор Атанасов и Георги Атанасов обаче донеса успеха с голове в 27-ата и 47-ата мин.

снимка: cska.bg