Георгиев: Вдигнах ръце, но поздравления за вратаря на ЦСКА

Стражът на Славия Георги Георгиев похвали изявата в 92-ата минута на своя колега Густаво Бусато, когато вратарят на червените предотврати изравнително попадение в своята врата след шут на Емил Стоев. Срещата приключи 1:0 в полза на ЦСКА-София, а след нея вратарят на белите заяви:

“Първо поражение за нас от 6 или 7 мача. Първоначално се стараехме да убием натиска. Имахме една или две ситуации през първото полувреме, които можехме да развием по-добре, но не се получи.

Второто полувреме имахме указания да заиграем малко по-агресивно, но не успяхме да неутрализираме един фаул. Ударът беше от блика дистанция, опитах да избия, но не се получи и ни отбелязаха гол.

Имаше моменти, в които можехме да реализираме гол. Тук се играе трудно. ЦСКА е ЦСКА и няма какво да го коментираме. В последната минута вдигнах ръце, но поздравления за вратаря на ЦСКА за намесата му”, каза Георгиев.