Национална Лига Футзал: ЦСКА - Черно море

Бостън навакса 19 точки и победи Милуоки

Бостън спечели и второто си домакинство през новия сезон, след като се справи със 116:105 с гостуващия тим на Милуоки. Селтикс изоставаха с 19 точки разлика в един момент от първото полувреме, но намериха правилния ритъм и още след третата четвърт, спечелена с 38:18, вече водеха в резултата, а в оставащите 12 минути просто узакониха успеха, който е общо трети за тях в четири мача.

Кемба Уокър бе над всички с 32 точки, 6 борби и 6 асистенции, Джейсън Тейтъм добави 25 точки, а Гордън Хейуърд се отличи с 21 точки, 10 борби и 7 асистенции. Маркъс Смарт се отчете с 19 точки, а Даниел Тейс с 11 и 9 борби допълни списъка с реализатори от стартовите пет.

Крис Мидълтън вкара 26 точки за Милуоки, а Янис Адетокумбо добави 22, овладя 13 борби и даде 5 асистенции. Джордж Хил се включи от резервната скамейка с 12 точки при втората загуба на Бъкс през сезона.