Жил Висенте с Божидар Краев загуби от сензацията в Португалия

Националът на България Божидар Краев игра до 66-ата минута за Жил Висенте при загубата от Фамаликао с 1:2 в мач от 9-ия кръг на португалското първенство. Той не успя да помогне на тима си да избегне поражението срещу сензацията в шампионата до този момент.

Отборът на Краев имаше превъзходство през цялата среща, но допусна изоставане от два гола, които бяха дело на Тони Мартинес и Андерсон.

Почетното попадение дойде чак в 90-ата минута, а негов автор бе Лима. Фамаликао заема 3-о място с 22 точки, докато Жил Висенте е на 15-а позиция с 7 пункта.