Царско село вкара пет на Спортист

Царско село победи третодивизионния Спортист Своге с 5:2 (5:1) в контролна среща, която се изигра днес на стадион "Царско село". По-голяма част от головете паднаха през първото полувреме. Георги Минчев вкара първото попадение, а Венци Христов реализира дузпа за 2:0.

Дебютен гол за Царско село отбеляза едно от новите попълнения Дамиен Мари. Владимир Каптиев върна едно попадение преди Георги Минчев да вкара още два гола за 5:1 в края на първата част. Второто полувреме бе доста по-постно и падна само още един гол, дело на Каптиев от дузпа, за крайното 5:2 за елитния тим.