ЦСКА 1948 се сгромоляса тежко, столът на Петко Петков се клати

ЦСКА 1948 регистрираха второ поражение от началото на сезона във Втора лига. Футболистите на Петко Петков допуснаха изненадваща загуба с 2:3 от Кариана (Ерден). В герой за тима на Веселин Великов се превърна Ивелин Илиев, който мушна две топки в мрежата на младежкия национал Даниел Наумов. С две попадения се отчете и голмайсторът на "червените" Андон Гущеров, но те се оказаха недостатъчни за отбора му. Гущера вече има 17 гола на сметката си и води еднолично при реализаторите във втория ешелон.

Илиев откри резултата в осмата минута, а в 26-ата Стоян Предев удвои - 2:0 за Кариана. В началото на втората част Гущеров намали, но скоро след това Ивелин Илиев направи 3:1. Гущеров "отговори" с втория си гол в 66-ата минута, но до края играчите на Петков така и не успяха да достигнат поне до точката. Втората загуба в рамките на три кръга разклаща стола на специалиста, предвид амбициите на ръководството на ЦСКА 1948. Ако утре Септември (София) вземе дербито с Локомотив (София), "червените" ще загубят първото място в класирането.