Вход / Регистрирай се

Президентът на Ла Лига се уплашил от признанието на Меси

Президентът на Ла Лига се уплашил от признанието на Меси

Президентът на Ла Лига Хавиер Тебас сподели, че се е уплашил, когато е разбрал за признанието на Лионел Меси, който е искал да напусне Барселона през 2017 година заради заведеното дело срещу него от страна на данъчните власти в Испания.

“Никога не бяхме се страхували, че Меси ще напусне Испания, защото не знаехме какво си е мислел. След тазседмичното му интервю обаче се уплаших, но после се успокоих, че е решил да остане. В този тежък момент той е решил да продължи. Искам да благодаря на Меси, че е избрал да продължи да играе в нашето първенство. Ако отново се почувства зле, той не трябва да има съмнения, че ще го подкрепим.

Не мисля, че данъчните са били жестоки към него, но не бяха и справедливи спрямо Меси като физическо лице. Ясно е, че не е подписвал или не е прочитал всичко. Казвали са му къде да се подпише и той го е правил. Не чета всички договори на Ла Лига, иначе щяха да се занимвам с тях по цял ден. Сигурен съм, че това е бил административен проблем, а не криминален”, заяви Тебас по време на снощната премиера на представлението на “Цирк дьо Солей”, посветено на живота на аржентинеца.

Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички